C0805C153F3GEC
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805C153F3GEC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 15NF 25V C0G 1%
Fitxak: C0805C153F3GEC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C0805C153F3GECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805C153F3GEC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 15NF 25V C0G 1% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 280906 pcs Datuen fitxa C0805C153F3GEC.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.055" (1.40mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series C
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.015µF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 0.015µF
eskaerak ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C0805C153F3JACAUTO
C0805C153F3JACAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0.015UF 25V U2J 0805
Stockean: 225744 pcs
Deskarga: C0805C153F3JACAUTO.pdf
RFQ
C0805C153F3GECAUTO7210
C0805C153F3GECAUTO7210
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 15NF 25V C0G 1%