C0805C152M1REC7210
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805C152M1REC7210
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 1.5NF 100V X7R
Fitxak: C0805C152M1REC7210.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
C0805C152M1REC7210ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805C152M1REC7210 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 1.5NF 100V X7R Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2312427 pcs Datuen fitxa C0805C152M1REC7210.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.035" (0.88mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series C
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1500pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 1500pF
eskaerak Bypass, Decoupling, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C0805C152M1RECAUTO
C0805C152M1RECAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 1.5NF 100V X7R
Stockean: 2167866 pcs
Deskarga: C0805C152M1RECAUTO.pdf
RFQ
C0805C152M1REC
C0805C152M1REC
fabrikatzaileak: KEMET