C0805C152M1GEC7210
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805C152M1GEC7210
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 1.5NF 100V C0G
Fitxak: C0805C152M1GEC7210.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
C0805C152M1GEC7210ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805C152M1GEC7210 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 1.5NF 100V C0G Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3529240 pcs Datuen fitxa C0805C152M1GEC7210.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.035" (0.88mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series C
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1500pF ±20% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 1500pF