C0805C152K4REC7210
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805C152K4REC7210
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 1.5NF 16V X7R 10%
Fitxak: C0805C152K4REC7210.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
C0805C152K4REC7210ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805C152K4REC7210 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 1.5NF 16V X7R 10% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2537205 pcs Datuen fitxa C0805C152K4REC7210.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.035" (0.88mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series C
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1500pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 1500pF