C0805C152F1GEC
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805C152F1GEC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 1.5NF 100V C0G 1%
Fitxak: C0805C152F1GEC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C0805C152F1GECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805C152F1GEC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 1.5NF 100V C0G 1% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 298279 pcs Datuen fitxa C0805C152F1GEC.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.035" (0.88mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series C
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1500pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 1500pF
eskaerak ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C0805C151M5HAC7800
C0805C151M5HAC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 150PF 50V ULTRA STA
Stockean: 6793533 pcs
Deskarga: C0805C151M5HAC7800.pdf
RFQ
C0805C152F1GECAUTO7210
C0805C152F1GECAUTO7210
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 1.5NF 100V C0G 1%
Stockean: 1883131 pcs
Deskarga: C0805C152F1GECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805C151M5HACAUTO
C0805C151M5HACAUTO
Deskarga: C0805C151M5HACAUTO.pdf
C0805C151M8HACAUTO
C0805C151M8HACAUTO
deskribapena: CAP CER 0805 150PF 10V ULTRA STA
Deskarga: C0805C151M8HACAUTO.pdf
C0805C152F1GECAUTO
C0805C152F1GECAUTO