C0805C103K1REC
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805C103K1REC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 10NF 100V X7R 10%
Fitxak: C0805C103K1REC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C0805C103K1RECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805C103K1REC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 10NF 100V X7R 10% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 366626 pcs Datuen fitxa C0805C103K1REC.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.035" (0.88mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series C
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 10000pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 10000pF
eskaerak Bypass, Decoupling, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C0805C103K1RACAUTO
C0805C103K1RACAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 10000PF 100V X7R 0805
Stockean: 4169460 pcs
Deskarga: C0805C103K1RACAUTO.pdf
RFQ
C0805C103K1RECAUTO7210
C0805C103K1RECAUTO7210
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 10NF 100V X7R 10%