C0805C103G1GEC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805C103G1GEC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 10NF 100V C0G 2%
Fitxak: C0805C103G1GEC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C0805C103G1GECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805C103G1GEC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 10NF 100V C0G 2% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 394300 pcs Datuen fitxa C0805C103G1GEC.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±2%
Lodiera (Max) 0.039" (1.00mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series C
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 10000pF ±2% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 10000pF
eskaerak ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C0805C103G3GEC
C0805C103G3GEC
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 10NF 25V C0G 2%
Stockean: 352626 pcs
Deskarga: C0805C103G3GEC.pdf
RFQ
C0805C103G1GEC7800
C0805C103G1GEC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 10NF 100V C0G 2%