C0805C102M4REC
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805C102M4REC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 1NF 16V X7R 20%
Fitxak: C0805C102M4REC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C0805C102M4RECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805C102M4REC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 1NF 16V X7R 20% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 379100 pcs Datuen fitxa C0805C102M4REC.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.035" (0.88mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series C
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1000pF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 1000pF
eskaerak Bypass, Decoupling, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C0805C102M3REC7800
C0805C102M3REC7800
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 1NF 25V X7R 20%
Stockean: 2409542 pcs
Deskarga: C0805C102M3REC7800.pdf
RFQ
C0805C102M4RECAUTO
C0805C102M4RECAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 1NF 16V X7R 20%
Stockean: 2028220 pcs
Deskarga: C0805C102M4RECAUTO.pdf
RFQ
C0805C102M5GACTU
C0805C102M5GACTU
deskribapena: CAP CER 1000PF 50V NP0 0805
Deskarga: C0805C102M5GACTU.pdf
C0805C102M4REC7210
C0805C102M4REC7210
Deskarga: C0805C102M4REC7210.pdf
C0805C102M3RECAUTO
C0805C102M3RECAUTO
Deskarga: C0805C102M3RECAUTO.pdf
C0805C102M4RECAUTO7210
C0805C102M4RECAUTO7210
Deskarga: C0805C102M4RECAUTO7210.pdf
C0805C102M4HACAUTO
C0805C102M4HACAUTO
deskribapena: CAP CER 0805 1NF 16V ULTRA STABL
Deskarga: C0805C102M4HACAUTO.pdf
C0805C102M3RECAUTO7210
C0805C102M3RECAUTO7210
Deskarga: C0805C102M3RECAUTO7210.pdf
C0805C102M4REC7800
C0805C102M4REC7800