C0805C102J2REC7210
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805C102J2REC7210
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0805 1NF 200V X7R 5%
Fitxak: C0805C102J2REC7210.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
C0805C102J2REC7210ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805C102J2REC7210 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0805 1NF 200V X7R 5% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1708383 pcs Datuen fitxa C0805C102J2REC7210.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.035" (0.88mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series C
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1000pF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) kapazitantzia 1000pF
eskaerak Bypass, Decoupling, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C0805C102J2RECAUTO
C0805C102J2RECAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0805 1NF 200V X7R 5%
Stockean: 1767053 pcs
Deskarga: C0805C102J2RECAUTO.pdf
RFQ
C0805C102J2RECAUTO7210
C0805C102J2RECAUTO7210
fabrikatzaileak: KEMET
Stockean: 1851601 pcs
Deskarga: C0805C102J2RECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805C102J2REC
C0805C102J2REC