C0805C100J5GACTU
KEMETKEMET
C0805C100J5GACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0805C100J5GACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0805
Fitxak: C0805C100J5GACTU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
8000 pcs
  • Mezua
C0805C100J5GACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0805C100J5GACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6665211 pcs Datuen fitxa C0805C100J5GACTU.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 50V
tolerantzia 10pF Lodiera (Max) C0G, NP0
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Series C RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose balorazio -
polarizazio 0805 (2012 Metric) Beste izenak 399-1108-2
C0805C100J5GAC
C0805C100J5GAC7800
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Lead Style 0.035" (0.88mm) Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Zabaldutako deskribapena 10pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±5%
deskribapena CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0805