C0603Y822K5RACTU
KEMETKEMET
C0603Y822K5RACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0603Y822K5RACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 8200PF 50V X7R 0603
Fitxak: C0603Y822K5RACTU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
C0603Y822K5RACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0603Y822K5RACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 8200PF 50V X7R 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1201153 pcs Datuen fitxa C0603Y822K5RACTU.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.034" (0.87mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series FF-CAP
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak C0603Y822K5RAC
C0603Y822K5RAC7867
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Floating Electrode, Soft Termination
Failure Rate - Deskribapen zehatza 8200pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
kapazitantzia 8200pF eskaerak Boardflex Sensitive