C0603X331F3HAC7867
KEMETKEMET
C0603X331F3HAC7867 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0603X331F3HAC7867
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0603 330PF 25V ULTRA STA
Fitxak: C0603X331F3HAC7867.pdf
  • Mezua
C0603X331F3HAC7867ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0603X331F3HAC7867 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0603 330PF 25V ULTRA STA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2640064 pcs Datuen fitxa C0603X331F3HAC7867.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.037" (0.95mm) Tenperatura koefizientea X8R
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series FT-CAP
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak C0603X331F3HACTU
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Low ESL, Soft Termination
Failure Rate - Deskribapen zehatza 330pF ±1% 25V Ceramic Capacitor X8R 0603 (1608 Metric)
kapazitantzia 330pF eskaerak Boardflex Sensitive