C0603X104M4REC
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0603X104M4REC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0603 0.1UF 16V X7R 20%
Fitxak: C0603X104M4REC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C0603X104M4RECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0603X104M4REC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0603 0.1UF 16V X7R 20% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 720792 pcs Datuen fitxa C0603X104M4REC.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.034" (0.87mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.1µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) kapazitantzia 0.1µF
eskaerak Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C0603X104K8RACTU
C0603X104K8RACTU
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0.1UF 10V X7R 0603
Stockean: 1068012 pcs
Deskarga: C0603X104K8RACTU.pdf
RFQ
C0603X104M4REC7411
C0603X104M4REC7411
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0603 0.1UF 16V X7R 20%
Stockean: 5452897 pcs
Deskarga: C0603X104M4REC7411.pdf
RFQ
C0603X104M4RACTU
C0603X104M4RACTU
deskribapena: CAP CER 0.1UF 16V X7R 0603
Deskarga: C0603X104M4RACTU.pdf
C0603X104M4RECAUTO
C0603X104M4RECAUTO