C0603X102K4REC
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0603X102K4REC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0603 1NF 16V X7R 10%
Fitxak: C0603X102K4REC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C0603X102K4RECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0603X102K4REC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0603 1NF 16V X7R 10% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 883200 pcs Datuen fitxa C0603X102K4REC.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.034" (0.87mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Series X
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Soft Termination Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1000pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) kapazitantzia 1000pF
eskaerak Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C0603X102K4JACAUTO
C0603X102K4JACAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1000PF 16V U2J 0603
Stockean: 2018459 pcs
Deskarga: C0603X102K4JACAUTO.pdf
RFQ
C0603X102K4REC7867
C0603X102K4REC7867
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0603 1NF 16V X7R 10%
Stockean: 4998215 pcs
Deskarga: C0603X102K4REC7867.pdf
RFQ
C0603X102K5GEC7867
C0603X102K5GEC7867
deskribapena: CAP CER 1000PF 50V C0G/NP0 0603
Deskarga: C0603X102K5GEC7867.pdf
C0603X102K3RECAUTO
C0603X102K3RECAUTO
deskribapena: CAP CER 1000PF 25V X7R 0603
Deskarga: C0603X102K3RECAUTO.pdf
C0603X102K4REC7411
C0603X102K4REC7411
Deskarga: C0603X102K4REC7411.pdf
C0603X102K4RECAUTO
C0603X102K4RECAUTO
Deskarga: C0603X102K4RECAUTO.pdf
C0603X102K4HACAUTO
C0603X102K4HACAUTO
deskribapena: CAP CER 0603 1NF 16V ULTRA STABL
Deskarga: C0603X102K4HACAUTO.pdf
C0603X102K4RECAUTO7411
C0603X102K4RECAUTO7411