C0603R104K5RACT500
KEMETKEMET
C0603R104K5RACT500 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0603R104K5RACT500
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.1UF 50V X7R 0603
Fitxak: 1.C0603R104K5RACT500.pdf2.C0603R104K5RACT500.pdf3.C0603R104K5RACT500.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
C0603R104K5RACT500ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0603R104K5RACT500 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0.1UF 50V X7R 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.034" (0.87mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series C
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak 399-13270-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Soft Termination, High Temperature
Failure Rate - Deskribapen zehatza 0.1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
kapazitantzia 0.1µF eskaerak Boardflex Sensitive