C0603C683J3RAC7867
KEMETKEMET
C0603C683J3RAC7867 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0603C683J3RAC7867
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.068UF 25V X7R 0603
Fitxak: C0603C683J3RAC7867.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
C0603C683J3RAC7867ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0603C683J3RAC7867 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0.068UF 25V X7R 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 171328 pcs Datuen fitxa C0603C683J3RAC7867.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.034" (0.87mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series C
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak 399-17414-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 0.068µF ±5% 25V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
kapazitantzia 0.068µF eskaerak General Purpose