C0603C561J5RALTU
KEMETKEMET
C0603C561J5RALTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0603C561J5RALTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 560PF 50V X7R 0603
Fitxak: C0603C561J5RALTU.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
C0603C561J5RALTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0603C561J5RALTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 560PF 50V X7R 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 553867 pcs Datuen fitxa C0603C561J5RALTU.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.034" (0.87mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series L
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak 399-9105-2
C0603C561J5RAL
C0603C561J5RAL7867
C0603C561J5RALTU-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 560pF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
kapazitantzia 560pF eskaerak General Purpose