C0603C475M9PACTU
KEMETKEMET
C0603C475M9PACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0603C475M9PACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 4.7UF 6.3V X5R 0603
Fitxak: C0603C475M9PACTU.pdf
  • Mezua
C0603C475M9PACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0603C475M9PACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 4.7UF 6.3V X5R 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 387187 pcs Datuen fitxa C0603C475M9PACTU.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.034" (0.87mm) Tenperatura koefizientea X5R
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series C
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak 399-7936-2
C0603C475M9PAC
C0603C475M9PAC7867
C0603C475M9PACTU-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 4.7µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric)
kapazitantzia 4.7µF eskaerak General Purpose