C0603C470F1HAC7867
KEMETKEMET
C0603C470F1HAC7867 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0603C470F1HAC7867
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0603 47PF 100V ULTRA STA
Fitxak: C0603C470F1HAC7867.pdf
  • Mezua
C0603C470F1HAC7867ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0603C470F1HAC7867 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0603 47PF 100V ULTRA STA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2681396 pcs Datuen fitxa C0603C470F1HAC7867.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.034" (0.87mm) Tenperatura koefizientea X8R
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series C
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak C0603C470F1HACTU
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Low ESL, High Temperature Failure Rate -
Deskribapen zehatza 47pF ±1% 100V Ceramic Capacitor X8R 0603 (1608 Metric) kapazitantzia 47pF