C0603C430G3GACTU
KEMETKEMET
C0603C430G3GACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0603C430G3GACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 43PF 25V NP0 0603
Fitxak: C0603C430G3GACTU.pdf
  • Mezua
C0603C430G3GACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0603C430G3GACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 43PF 25V NP0 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 524258 pcs Datuen fitxa C0603C430G3GACTU.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±2%
Lodiera (Max) 0.034" (0.87mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series C
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak C0603C430G3GAC
C0603C430G3GAC7867
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Failure Rate - Deskribapen zehatza 43pF ±2% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
kapazitantzia 43pF eskaerak General Purpose