C0603C390J2GACTU
KEMETKEMET
C0603C390J2GACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0603C390J2GACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 39PF 200V NP0 0603
Fitxak: C0603C390J2GACTU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
C0603C390J2GACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0603C390J2GACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 39PF 200V NP0 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1126028 pcs Datuen fitxa C0603C390J2GACTU.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.034" (0.87mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series C
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak C0603C390J2GAC
C0603C390J2GAC7867
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Low ESL
Failure Rate - Deskribapen zehatza 39pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
kapazitantzia 39pF eskaerak General Purpose