C0603C271G3HACAUTO
KEMETKEMET
C0603C271G3HACAUTO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0603C271G3HACAUTO
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0603 270PF 25V ULTRA STA
Fitxak: C0603C271G3HACAUTO.pdf
  • Mezua
C0603C271G3HACAUTOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0603C271G3HACAUTO fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0603 270PF 25V ULTRA STA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5035672 pcs Datuen fitxa C0603C271G3HACAUTO.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±2%
Lodiera (Max) 0.034" (0.87mm) Tenperatura koefizientea X8R
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series C
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Low ESL, High Temperature
Failure Rate - Deskribapen zehatza 270pF ±2% 25V Ceramic Capacitor X8R 0603 (1608 Metric)
kapazitantzia 270pF eskaerak Automotive