C0603C221K3GACTU
KEMETKEMET
C0603C221K3GACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0603C221K3GACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 220PF 25V NP0 0603
Fitxak: C0603C221K3GACTU.pdf
  • Mezua
C0603C221K3GACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0603C221K3GACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 220PF 25V NP0 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2057591 pcs Datuen fitxa C0603C221K3GACTU.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 25V
tolerantzia 220pF Lodiera (Max) C0G, NP0
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Series C RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose balorazio -
polarizazio 0603 (1608 Metric) Beste izenak C0603C221K3GAC
C0603C221K3GAC7867
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Lead Style 0.034" (0.87mm) Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Zabaldutako deskribapena 220pF ±10% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±10%
deskribapena CAP CER 220PF 25V NP0 0603