C0603C221JDGACAUTO
KEMETKEMET
C0603C221JDGACAUTO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0603C221JDGACAUTO
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 220PF 1KV C0G/NP0 0603
Fitxak: C0603C221JDGACAUTO.pdf
  • Mezua
C0603C221JDGACAUTOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0603C221JDGACAUTO fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 220PF 1KV C0G/NP0 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1206523 pcs Datuen fitxa C0603C221JDGACAUTO.pdf
Tentsioaren balioa 1000V (1kV) tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.035" (0.90mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series C
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak 399-14840-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Low ESL, High Voltage
Failure Rate - Deskribapen zehatza 220pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
kapazitantzia 220pF eskaerak Automotive