C0603C220M4RACAUTO
KEMETKEMET
C0603C220M4RACAUTO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0603C220M4RACAUTO
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0603 22PF 16V X7R 20% AU
Fitxak: C0603C220M4RACAUTO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
C0603C220M4RACAUTOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0603C220M4RACAUTO fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0603 22PF 16V X7R 20% AU Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 274900 pcs Datuen fitxa C0603C220M4RACAUTO.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.034" (0.87mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series C
balorazio AEC-Q200 Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak 399-13716-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 22pF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
kapazitantzia 22pF eskaerak Automotive, Bypass, Decoupling