C0603C202F4JAC7867
KEMETKEMET
C0603C202F4JAC7867 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0603C202F4JAC7867
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 2000PF 16V U2J 0603
Fitxak: C0603C202F4JAC7867.pdf
  • Mezua
C0603C202F4JAC7867ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0603C202F4JAC7867 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 2000PF 16V U2J 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 263581 pcs Datuen fitxa C0603C202F4JAC7867.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.034" (0.87mm) Tenperatura koefizientea U2J
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series C
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak C0603C202F4JACTU
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Low Dissipation Factor, Low ESL
Failure Rate - Deskribapen zehatza 2000pF ±1% 16V Ceramic Capacitor U2J 0603 (1608 Metric)
kapazitantzia 2000pF eskaerak General Purpose