C0603C153M4RECAUTO
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0603C153M4RECAUTO
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0603 15NF 16V X7R 20%
Fitxak: C0603C153M4RECAUTO.pdf
  • Mezua
C0603C153M4RECAUTOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0603C153M4RECAUTO fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0603 15NF 16V X7R 20% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4843683 pcs Datuen fitxa C0603C153M4RECAUTO.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.034" (0.87mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Series C
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.015µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) kapazitantzia 0.015µF
eskaerak Automotive, Bypass, Decoupling, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C0603C153M4REC7411
C0603C153M4REC7411
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0603 15NF 16V X7R 20%
Stockean: 7547077 pcs
Deskarga: C0603C153M4REC7411.pdf
RFQ
C0603C153M4REC
C0603C153M4REC
fabrikatzaileak: KEMET