C0603C152G4JACAUTO
KEMETKEMET
C0603C152G4JACAUTO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0603C152G4JACAUTO
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1500PF 16V U2J 0603
Fitxak: C0603C152G4JACAUTO.pdf
  • Mezua
C0603C152G4JACAUTOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0603C152G4JACAUTO fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1500PF 16V U2J 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1079821 pcs Datuen fitxa C0603C152G4JACAUTO.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±2%
Lodiera (Max) 0.034" (0.87mm) Tenperatura koefizientea U2J
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series C
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Low Dissipation Factor, Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1500pF ±2% 16V Ceramic Capacitor U2J 0603 (1608 Metric) kapazitantzia 1500pF