C0603C120J2GACTU
KEMETKEMET
C0603C120J2GACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0603C120J2GACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 12PF 200V NP0 0603
Fitxak: C0603C120J2GACTU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
C0603C120J2GACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0603C120J2GACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 12PF 200V NP0 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1246757 pcs Datuen fitxa C0603C120J2GACTU.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.034" (0.87mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series C
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak C0603C120J2GAC
C0603C120J2GAC7867
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Low ESL
Failure Rate - Deskribapen zehatza 12pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
kapazitantzia 12pF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C0603C120J3HACAUTO
C0603C120J3HACAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0603 12PF 25V ULTRA STAB
Stockean: 4780136 pcs
Deskarga: C0603C120J3HACAUTO.pdf
RFQ
C0603C120J4GACTU
C0603C120J4GACTU
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 12PF 16V NP0 0603