C0603C104J4RAC7013
KEMETKEMET
C0603C104J4RAC7013 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0603C104J4RAC7013
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER SMD 0603 .1UF 5% X7R 16V
Fitxak: C0603C104J4RAC7013.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
C0603C104J4RAC7013ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0603C104J4RAC7013 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER SMD 0603 .1UF 5% X7R 16V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2510801 pcs Datuen fitxa C0603C104J4RAC7013.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.037" (0.95mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series C
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak 399-17571-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 0.1µF ±5% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
kapazitantzia 0.1µF eskaerak Bypass, Decoupling