C0603C103K2REC7867
KEMETKEMET
C0603C103K2REC7867 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0603C103K2REC7867
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 10000PF 200V X7R 0603
Fitxak: C0603C103K2REC7867.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
C0603C103K2REC7867ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0603C103K2REC7867 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 10000PF 200V X7R 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3711234 pcs Datuen fitxa C0603C103K2REC7867.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.034" (0.87mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series C
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak 399-14173-2
C0603C103K2RECTU
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 10000pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
kapazitantzia 10000pF eskaerak Bypass, Decoupling, ESD Protection