C0603C103J4RALTU
KEMETKEMET
C0603C103J4RALTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0603C103J4RALTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 10000PF 16V X7R 0603
Fitxak: C0603C103J4RALTU.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
C0603C103J4RALTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0603C103J4RALTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 10000PF 16V X7R 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 766747 pcs Datuen fitxa C0603C103J4RALTU.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.034" (0.87mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series L
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak C0603C103J4RAL
C0603C103J4RAL7867
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 10000pF ±5% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
kapazitantzia 10000pF eskaerak General Purpose