C0603C100J5GAC7411
KEMETKEMET
C0603C100J5GAC7411 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0603C100J5GAC7411
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER SMD 0603 10PF 5% COG 50V
Fitxak: C0603C100J5GAC7411.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
C0603C100J5GAC7411ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0603C100J5GAC7411 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER SMD 0603 10PF 5% COG 50V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 473168 pcs Datuen fitxa C0603C100J5GAC7411.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.034" (0.87mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Series C
balorazio - Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak 399-17561-6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Low ESL
Failure Rate - Deskribapen zehatza 10pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
kapazitantzia 10pF eskaerak General Purpose