C052H331J2G5GAT500
KEMETKEMET
C052H331J2G5GAT500 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C052H331J2G5GAT500
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 330PF 200V C0G/NP0 RAD
Fitxak: C052H331J2G5GAT500.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
C052H331J2G5GAT500ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C052H331J2G5GAT500 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 330PF 200V C0G/NP0 RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15747 pcs Datuen fitxa C052H331J2G5GAT500.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.29mm) Series H
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial Beste izenak 399-11649-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Formed Leads
Korrontearen tartea 0.200" (5.08mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.245" (6.22mm) Ezaugarriak High Temperature
Failure Rate - Deskribapen zehatza 330pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
kapazitantzia 330pF eskaerak General Purpose