C0402T331J5RCLTU
KEMETKEMET
C0402T331J5RCLTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0402T331J5RCLTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 330PF 50V X7R 0402
Fitxak: C0402T331J5RCLTU.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
C0402T331J5RCLTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0402T331J5RCLTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 330PF 50V X7R 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 207369 pcs Datuen fitxa C0402T331J5RCLTU.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.022" (0.55mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Series C
balorazio COTS Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak C0402T331J5RCL
C0402T331J5RCL7867
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 330pF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric)
kapazitantzia 330pF eskaerak High Reliability