C0402C823K8PAC7867
KEMETKEMET
C0402C823K8PAC7867 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0402C823K8PAC7867
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.082UF 10V X5R 0402
Fitxak: C0402C823K8PAC7867.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
C0402C823K8PAC7867ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0402C823K8PAC7867 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0.082UF 10V X5R 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 239956 pcs Datuen fitxa C0402C823K8PAC7867.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.022" (0.55mm) Tenperatura koefizientea X5R
Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Series C
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak 399-15346-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 0.082µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric)
kapazitantzia 0.082µF eskaerak General Purpose