C0402C751F4JACAUTO
KEMETKEMET
C0402C751F4JACAUTO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0402C751F4JACAUTO
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 750PF 16V U2J 0402
Fitxak: C0402C751F4JACAUTO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
C0402C751F4JACAUTOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0402C751F4JACAUTO fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 750PF 16V U2J 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 453787 pcs Datuen fitxa C0402C751F4JACAUTO.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.022" (0.55mm) Tenperatura koefizientea U2J
Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Series C
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Low Dissipation Factor, Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 750pF ±1% 16V Ceramic Capacitor U2J 0402 (1005 Metric) kapazitantzia 750pF