C0402C680F4GACTU
KEMETKEMET
C0402C680F4GACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0402C680F4GACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 68PF 16V NP0 0402
Fitxak: C0402C680F4GACTU.pdf
  • Mezua
C0402C680F4GACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0402C680F4GACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 68PF 16V NP0 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 215674 pcs Datuen fitxa C0402C680F4GACTU.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.022" (0.55mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Series C
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak C0402C680F4GAC
C0402C680F4GAC7867
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Low ESL
Failure Rate - Deskribapen zehatza 68pF ±1% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
kapazitantzia 68pF eskaerak General Purpose