C0402C473K8NACTU
KEMETKEMET
C0402C473K8NACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0402C473K8NACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.047UF 10V X8L 0402
Fitxak: C0402C473K8NACTU.pdf
  • Mezua
C0402C473K8NACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0402C473K8NACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0.047UF 10V X8L 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 811310 pcs Datuen fitxa C0402C473K8NACTU.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.022" (0.55mm) Tenperatura koefizientea X8L
Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Series C
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak 399-5722-2
C0402C473K8NAC
C0402C473K8NAC7867
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak High Temperature
Failure Rate - Deskribapen zehatza 0.047µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X8L 0402 (1005 Metric)
kapazitantzia 0.047µF eskaerak General Purpose