C0402C430G5GACTU
KEMETKEMET
C0402C430G5GACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0402C430G5GACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 43PF 50V NP0 0402
Fitxak: C0402C430G5GACTU.pdf
  • Mezua
C0402C430G5GACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0402C430G5GACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 43PF 50V NP0 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 310122 pcs Datuen fitxa C0402C430G5GACTU.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±2%
Lodiera (Max) 0.022" (0.55mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Series C
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak C0402C430G5GAC
C0402C430G5GAC7867
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Low ESL
Failure Rate - Deskribapen zehatza 43pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
kapazitantzia 43pF eskaerak General Purpose