C0402C300K4GACTU
KEMETKEMET
C0402C300K4GACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0402C300K4GACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 30PF 16V NP0 0402
Fitxak: C0402C300K4GACTU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
C0402C300K4GACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0402C300K4GACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 30PF 16V NP0 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 846794 pcs Datuen fitxa C0402C300K4GACTU.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.022" (0.55mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Series C
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak C0402C300K4GAC
C0402C300K4GAC7867
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Failure Rate - Deskribapen zehatza 30pF ±10% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
kapazitantzia 30pF eskaerak General Purpose