C0402C153J5REC
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0402C153J5REC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0402 15NF 50V X7R 5%
Fitxak: C0402C153J5REC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C0402C153J5RECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0402C153J5REC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0402 15NF 50V X7R 5% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 636079 pcs Datuen fitxa C0402C153J5REC.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.022" (0.55mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Series C
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak - Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.015µF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) kapazitantzia 0.015µF
eskaerak Bypass, Decoupling, ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C0402C153J4REC
C0402C153J4REC
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0402 15NF 16V X7R 5%
Stockean: 664115 pcs
Deskarga: C0402C153J4REC.pdf
RFQ
C0402C153J4REC7867
C0402C153J4REC7867
fabrikatzaileak: KEMET
Stockean: 4815273 pcs
Deskarga: C0402C153J4REC7867.pdf
RFQ
C0402C153J5REC7867
C0402C153J5REC7867
deskribapena: CAP CER 0402 15NF 50V X7R 5%
Deskarga: C0402C153J5REC7867.pdf
C0402C153J4RACTU
C0402C153J4RACTU
deskribapena: CAP CER 0.015UF 16V X7R 0402
Deskarga: C0402C153J4RACTU.pdf
Deskarga: C0402C153J4REC7411.pdf
C0402C153J5REC7411
C0402C153J5REC7411
Deskarga: C0402C153J5REC7411.pdf
C0402C153J5RECAUTO7411
C0402C153J5RECAUTO7411
Deskarga: C0402C153J5RECAUTO7411.pdf
C0402C153J4RECAUTO7411
C0402C153J4RECAUTO7411
Deskarga: C0402C153J4RECAUTO7411.pdf
C0402C153J5RECAUTO
C0402C153J5RECAUTO