C0402C152J5GEC
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0402C152J5GEC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0402 1.5NF 50V C0G 5%
Fitxak: C0402C152J5GEC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C0402C152J5GECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0402C152J5GEC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0402 1.5NF 50V C0G 5% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 778777 pcs Datuen fitxa C0402C152J5GEC.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.022" (0.55mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Series C
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1500pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) kapazitantzia 1500pF
eskaerak ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C0402C152J5GECAUTO
C0402C152J5GECAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0402 1.5NF 50V C0G 5%
Stockean: 3675963 pcs
Deskarga: C0402C152J5GECAUTO.pdf
RFQ
C0402C152J4REC7411
C0402C152J4REC7411
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0402 1.5NF 16V X7R 5%
Stockean: 5601574 pcs
Deskarga: C0402C152J4REC7411.pdf
RFQ
C0402C152J5GECAUTO7411
C0402C152J5GECAUTO7411