C0402C152J3GEC
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0402C152J3GEC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0402 1.5NF 25V C0G 5%
Fitxak: C0402C152J3GEC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C0402C152J3GECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0402C152J3GEC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0402 1.5NF 25V C0G 5% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 781531 pcs Datuen fitxa C0402C152J3GEC.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.022" (0.55mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Series C
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1500pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) kapazitantzia 1500pF
eskaerak ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C0402C152G8HACAUTO
C0402C152G8HACAUTO
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0402 1.5NF 10V ULTRA STA
Stockean: 3659722 pcs
Deskarga: C0402C152G8HACAUTO.pdf
RFQ
C0402C152G8JAC7867
C0402C152G8JAC7867
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1500PF 10V U2J 0402
Stockean: 2076377 pcs
Deskarga: C0402C152G8JAC7867.pdf
RFQ
C0402C152J3GEC7867
C0402C152J3GEC7867
deskribapena: CAP CER 0402 1.5NF 25V C0G 5%
Deskarga: C0402C152J3GEC7867.pdf
C0402C152J3JACAUTO
C0402C152J3JACAUTO
deskribapena: CAP CER 1500PF 25V U2J 0402
Deskarga: C0402C152J3JACAUTO.pdf
C0402C152G8JACAUTO
C0402C152G8JACAUTO
Deskarga: C0402C152G8JACAUTO.pdf
C0402C152J3GECAUTO
C0402C152J3GECAUTO