C0402C123K9RACTU
KEMETKEMET
C0402C123K9RACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0402C123K9RACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.012UF 6.3V X7R 0402
Fitxak: C0402C123K9RACTU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
C0402C123K9RACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0402C123K9RACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0.012UF 6.3V X7R 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 909654 pcs Datuen fitxa C0402C123K9RACTU.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) 0.022" (0.55mm) Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Series C
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak 399-4877-2
C0402C123K9RAC
C0402C123K9RAC7867
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 0.012µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric)
kapazitantzia 0.012µF eskaerak General Purpose