C0402C104Z9VACTU
KEMETKEMET
C0402C104Z9VACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0402C104Z9VACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.1UF 6.3V Y5V 0402
Fitxak: C0402C104Z9VACTU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
C0402C104Z9VACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0402C104Z9VACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0.1UF 6.3V Y5V 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1402190 pcs Datuen fitxa C0402C104Z9VACTU.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia -20%, +80%
Lodiera (Max) 0.022" (0.55mm) Tenperatura koefizientea Y5V (F)
Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Series C
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak C0402C104Z9VAC
C0402C104Z9VAC7867
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak -
Failure Rate - Deskribapen zehatza 0.1µF -20%, +80% 6.3V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0402 (1005 Metric)
kapazitantzia 0.1µF eskaerak General Purpose