C0402C102M1GEC
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0402C102M1GEC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0402 1NF 100V C0G 20%
Fitxak: C0402C102M1GEC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C0402C102M1GECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0402C102M1GEC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0402 1NF 100V C0G 20% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 802508 pcs Datuen fitxa C0402C102M1GEC.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.022" (0.55mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Series C
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1000pF ±20% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) kapazitantzia 1000pF
eskaerak ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C0402C102K9RACTU
C0402C102K9RACTU
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1000PF 6.3V X7R 0402
Stockean: 22451374 pcs
Deskarga: C0402C102K9RACTU.pdf
RFQ
C0402C102M3GEC7411
C0402C102M3GEC7411
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 0402 1NF 25V C0G 20%
Stockean: 7019954 pcs
Deskarga: C0402C102M3GEC7411.pdf
RFQ
C0402C102M1GECAUTO
C0402C102M1GECAUTO
deskribapena: CAP CER 0402 1NF 100V C0G 20%
Deskarga: C0402C102M1GECAUTO.pdf
C0402C102KMGEC
C0402C102KMGEC
deskribapena: CAP CER 0402 1NF 63V C0G 10%
Deskarga: C0402C102KMGEC.pdf
C0402C102M1GEC7411
C0402C102M1GEC7411