C0402C102G5GEC
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0402C102G5GEC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0402 1NF 50V C0G 2%
Fitxak: C0402C102G5GEC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
C0402C102G5GECren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0402C102G5GEC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0402 1NF 50V C0G 2% Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 449155 pcs Datuen fitxa C0402C102G5GEC.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±2%
Lodiera (Max) 0.022" (0.55mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Series C
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Low ESL Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1000pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) kapazitantzia 1000pF
eskaerak ESD Protection
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
C0402C102G4JAC7867
C0402C102G4JAC7867
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1000PF 16V U2J 0402
Stockean: 1894347 pcs
Deskarga: C0402C102G4JAC7867.pdf
RFQ
C0402C102G5JAC7867
C0402C102G5JAC7867
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1000PF 50V U2J 0402
Stockean: 1687096 pcs
Deskarga: C0402C102G5JAC7867.pdf
RFQ
C0402C102G5GEC7411
C0402C102G5GEC7411
deskribapena: CAP CER 0402 1NF 50V C0G 2%
Deskarga: C0402C102G5GEC7411.pdf
C0402C102G4HAC7867
C0402C102G4HAC7867
deskribapena: CAP CER 0402 1NF 16V ULTRA STABL
Deskarga: C0402C102G4HAC7867.pdf
C0402C102G5GACTU
C0402C102G5GACTU
deskribapena: CAP CER 1000PF 50V NP0 0402
Deskarga: C0402C102G5GACTU.pdf
C0402C102G5GECAUTO7411
C0402C102G5GECAUTO7411
Deskarga: C0402C102G5GECAUTO7411.pdf
C0402C102G5GEC7867
C0402C102G5GEC7867