C0402C101J1HACTU
KEMETKEMET
C0402C101J1HACTU Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: C0402C101J1HACTU
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 100PF 100V X8R 0402
Fitxak: C0402C101J1HACTU.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
C0402C101J1HACTUren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia C0402C101J1HACTU fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 100PF 100V X8R 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 780000 pcs Datuen fitxa C0402C101J1HACTU.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.022" (0.55mm) Tenperatura koefizientea X8R
Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Series C
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak 399-5690-2
C0402C101J1HAC
C0402C101J1HAC7867
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak High Temperature
Failure Rate - Deskribapen zehatza 100pF ±5% 100V Ceramic Capacitor X8R 0402 (1005 Metric)
kapazitantzia 100pF eskaerak General Purpose