B45196H0686M209
KEMETKEMET
B45196H0686M209 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B45196H0686M209
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 68UF 4V 20% 1411
Fitxak: B45196H0686M209.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
B45196H0686M209ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B45196H0686M209 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 68UF 4V 20% 1411 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 455332 pcs Datuen fitxa B45196H0686M209.pdf
Tentsioaren balioa 4V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Series B45196H Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1411 (3528 Metric) Beste izenak 495-2176-2
T491B686M004ZT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea B
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.083" (2.10mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1.8 Ohm @ 100kHz Deskribapen zehatza 68µF Molded Tantalum Capacitors 4V 1411 (3528 Metric) 1.8 Ohm @ 100kHz
kapazitantzia 68µF